Tarihçe

Türkiye’nin en eski ticari araç üst yapı ve treyler üreticisi olan KÖSE 1950 yıllarında Bilecik ili Pazaryeri ilçesinde KÖSEOĞLU KAROSER adı ile faaliyete başladı. 1969 yılında İBRAHİM KÖSE ve OĞULLARI adı ile 250 m² ‘lik atölyede, tamir ve kaynak işleri ile, çalışmalarının devamını sağlamıştır. 1975 yıllarından itibaren, traktör römorku imalatı, konveyör imalatı;
1980 yıllarında hafriyat damperi, damperli dorse(yarı römork) ve bahçe traktörü imalatını üreterek, Türkiye ekonomisindeki yerini almıştır. 1991 yılında Köse Kardeşler Damper Makine San ve Tic. A.Ş. olup kurumsallaşma çalışmalarına başlayarak başarılı bir AR-GE çalışmaları neticesinde ;

BOZÜYÜK SANAYİ BÖLGESİ’ndeki yatırımını tamamlayıp, İlk olarak HARDOX 400(400 brinel ) ağır seri hafriyat damperleri, GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜ KANCA LİFT İMALATI ve KONTEYNER, üretimlerini kalite sistemleri çerçevesinde gerçekleştirdi, böylece KÖSE markasını tanıtarak, ülke ekonomisine çok önemli katkıda bulunmuştur.

Müşteriler tarafından KALİTELİ ÜRÜN olarak bilinen KÖSE markası, hem yurt içinde ve hem yurt dışında tercih edilen bir MARKA haline geldi.

Firmamız, Müşteri istek ve beklentilerini ön plana alarak, çalışanları ile birlikte sürekli gelişme anlayışı içinde, kalite sistem şartlarını sağlayarak çalışmalarının sürekliliğini sağlamaktır.

KÖSE markası için herkes işinin lideri olarak çalışır.

Yarım asırı geride bırakan firmamızın, KÖSE markasını kullanan her müşterisi bizim için özeldir. ÖZEL projelerinizde sizlerlerle ÇÖZÜM ORTAKLIĞI yapmanın gururunu duyar.

KÖSE Markasını kullanmak bir ayrıcalıktır…

Görüşme başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?